Satış Yönetimi

Workgroup yazılım ile iş süreçlerinizi tekliften başlayarak sipariş irsaliye ve fatura olarak son noktaya kadar ulaşmasını sağlayan kendi sınıfının en gelişmiş ön muhasebe programıdır.

Tekliften başlayarak sipariş irsaliye ve fatura modüllerini içeren satın alma ve satış operasyonlarınızı ayrı ayrı yönetebileceğiniz finans modülü ile çek senet, kredi kartı ve diğer ödeme işlemlerini takip edebileceğiniz farklı muhasebe programları ile yapılan entegrasyonlar sayesinde sizi tek bir muhasebe programına mahkum etmeden; bu entegrasyonlar sayesinde bu programlara data aktarımı sağlanarak kendi muhasebe ofisiniz hangi programı kullanıyorsa onun üzerinden muhasebenizi de tutmaya devam edebilmektesiniz.

Dövizli çalışan firmalar için dövizli fatura alabilir veya dövizli fatura kesebilirsiniz. Günlük döviz kurlarına göre alacaklarınızı ve borçlarınızı takip edebilir; şirketinizin büyüyüp büyümediğini dolar bazlı takip edebilirsiniz. TL bazında şirketimizin büyüdüğünü düşünürken aslında uluslararası boyutlarda küçüldüğünü diğer programlarda göremezken Workgroup Ön Muhasebe Programı ile bunların hepsini çok kolay bir şekilde izleyebilirsiniz.
Workgroup Ön Muhasebe Programı ile birçok şeyi çok hızlı bir şekilde üretebilirsiniz. Mesela küçük bir işletmeniz var küçük üretimler yapıyorsunuz. Banta dayalı olmayan küçük üretimler yapan işletmelerimizin üretim süreçlerini de Workgroup Ticari Programı ile takip edebilirsiniz.
Stok takibinde barkod kullanabilir karekod (2D) veya 1D barkod diye adlandırdığımız farklı barkod tiplerini kullanarak satın alma ve satış süreçlerinizi hatasız takip edebilirsiniz:

Eğer seri numarası kullanırsanız teknolojik ürünlerinizin stokunu ve garanti sürelerinde Workgroup Ticari Yazılım ile çok kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Eğer ürün ömürleri girilirse Workgroup Ön Muhasebe Programı ile teraziden tartarak sattığınız ürünlerin oluşan terazi dosyasında son kullanma tarihlerini yazarak terazilerde S.K.T. tarihi basabilirsiniz.

Workgroup Ön Muhasebe Programı bu hayatta bir ticari işletmenin en büyük yardımcısı olduğunu öğrenmek için 3 ay denemek sadece bedava.
Teknolojiyi takip etmeyin kullanın diyoruz! her zaman olduğu gibi teknolojinin işe dönüştüğü nokta Workgroup Yazılım.

http://create.wg2.us/ hemen abone olmak için tıklamak yeterli.

Üretim

Workgroup ön muhasebe programı ile hazırlamış olduğunuz üretim reçetelerine göre üretim emri girerek hammaddeden mamule üretim işlemlerinizi gerçekleştirip; gider kalemlerinizi ekleyerek mamul...

Sıcak Satış Programı

Sıcak Satış Programı Sıcak satış ve soğuk satış diğer adıyla araçta muhasebe sahada satış yapan veya sipariş alan firmaların stok ve ekip yönetimi için geliştirilmiş yazılımlardır. 1990 lı yıllarda...

Fiyat Yönetim

Temel fiyatlar ve fiyat listeleri ile ürün fiyat değişimlerinizi kolaylıkla gerçekleştirerek fiyat değişim hikayesini izleyebilirsiniz. Şube bazlı farklı fiyat ve barkod bazlı farklı fiyat uygulaması yapabilirsiniz. İleri tarihli fiyat değişikliği yaparak onayladığınız fiyatların seçilen tarihte devreye girmesini sağlayabilirsiniz.

Cari Yönetim

Cari hesap kartlarını istediğiniz kadar gruplayarak ana cari alt cari mantığıyla tanımlayabilirsiniz. Alt cariler hareket ettikçe ana cari de hareket edecek ana cari üzerinden toplam alacak ve borç durumu izlenebilecektir. Bunu özellikle birden çok malın distribitörü olan firmalarda çok işi kolaylaştırdığını görmekteyiz.

Kampanya Yönetimi

Perakende satış, toptan satış, müşteri için birden çok farklı kampanyaları bir arada yönetebilirsiniz.İndirim kampanyalarınızı toptan, perakende, outlet, e-ticaret mağazası gibi farklı kanallar için merkezden tanımlayabilir ve istediğiniz anda tüm kanallar için tanımlanmış farklı kampanyaları yine merkezden aktif edebilirsiniz.

Sözleşmeler

Satınalma yapılan firmalar ile sözleşmeler yapıp bunların takibini kağıt ortamdan kurtarabilirsiniz. Bu da sizin kesmeniz gereken hizmet faturalarının takibini çok kolay hale getirecektir.

Barkod Sistemi

Tarihi 1940 yılı sonlarına dayanan barkod sistemi ülkemizde 1990' ların başından itibaren kullanılmaya başladı. Barkod sisteminin stok yönetimi ile birleşmesinden sonra ürünlerin hareketini kontrol...

Satın Alma Yönetimi

Satın alma yönetiminde tekliften faturaya kadar tüm süreçleri birbirine bağlı şekilde yönetebilirsiniz.Farklı döviz birimleriyle istediğiniz konforda çalışabilirsiniz. Siparişleriniz ister on-line isterseniz telefonlar ve el terminalleri ile off-line verebilirsiniz.

Depo Yönetimi

Depo bazında belirlenebilen stok seviyeleri sayesinde, mal kabul ve sevkiyat işlemlerini kontrollü bir şekilde gerçekleştirebilir ve depolarda doğru miktarda ürün bulundurulmasını sağlayabilirsiniz. Depolar arasında hızlı ve pratik bir şekilde sevk işlemlerini mobil cihazlarla hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Sevk işlemlerini yaparken kamyon depo veya kargo kullanabilir ürünlerin sevk işlemlerini mal kabul işlemlerini ofisten bağımsız olarak istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Satış Yönetimi

Toptan, Perakende, Bayi, E-ticaret gibi tüm satış kanallarınızı eş zamanlı olarak yönetebilirsiniz. Satış işlemlerinizi, teklif, sipariş, irsaliye fatura gibi birbirini takip eden süreçler ile kontrollü bir şekilde yönetebilirsiniz. Farklı döviz birimleriyle istediğiniz konforda çalışabilirsiniz.Siparişleriniz ister on-line isterseniz telefonlar ve el terminalleri ile off-line alabilirsiniz.