Satış Yönetimi

Workgroup Ön Muhasebe Programı ile iş süreçlerinizi tekliften başlayarak sipariş irsaliye ve fatura olarak son noktaya kadar ulaşmasını sağlayan kendi sınıfının en gelişmiş barkod sistemi ile beraber çalışan stok takip, satın alma ve satış yazılımıdır.

Satış için müşterilerinize verdiğiniz teklif süreci ile başlayan satış yönetimi; teklifin kısmen veya tamamen onaylanması ile siparişe, irsaliye ve faturaya dönüşerek kolay ve hatasız bir şekilde stok yönetimi, ve cari hesap yönetimini sağlamaktadır. Aynı süreci satın alma işleminde alınan satın alma teklifi ile başlayan satın alma süreçleri ve satış operasyonlarınızı ayrı ayrı yönetebileceğiniz finans modülü ile çek senet, kredi kartı ve diğer ödeme işlemlerini takip edebilirsiniz.

Muhasebe Entegrasyonu

 Muhasebesini entegre olarak tutmak isteyen firmalar için farklı muhasebe programları ile entegrasyonlar yapılmış; bu sayede özellikle muhasebesini muhasebe bürosunda tutan firmalar için çok kolaylıklar sağlamaktadır.

Dövizli Satış ve Satın Alma

 İthal ürün satışı yapan veya ithalata dayalı maddeler ile üretim yapan firmalar için dövizli fatura alabilir veya dövizli fatura düzenleyebilirsiniz. Döviz kurlarına göre alacaklarınızı ve borçlarınızı takip edebilir; şirketinizin durumunu istediğiniz döviz kuruna göre takip edebilirsiniz. Türk Lirası bazında şirketimizin büyüdüğünü düşünürken aslında uluslararası boyutlarda küçüldüğünü diğer programlarda göremezken Workgroup Ön Muhasebe Programı ile bunların hepsini çok kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Üretim Programı

 Workgroup Ön Muhasebe Programı ile birçok şeyi çok hızlı üretim yapmak mümkün. Banta dayalı olmayan küçük üretimler yapan işletmelerimizin üretim işlemlerini de Workgroup Ticari Programı ile yapabilirsiniz.
Stok takibi yaparken barkod kullanmak hızı ve doğru stok yapısını sağlar. Kare kod (2D) veya 1D barkod diye adlandırdığımız farklı barkodları kullanarak satın alma ve satış süreçlerinizde daha hızlı ve hatasız işlemler yapabilirsiniz.

Seri No Takip

Eğer seri numarası kullanırsanız teknolojik ürünlerinizin stokunu ve garanti sürelerini de Workgroup Ticari Yazılım ile çok kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Son Kullanma Tarihi

 Ürün ömrü alanına ürünün ömrünü yazarak Workgroup Ön Muhasebe Programı ile barkodlu sistem terazilerine ürün ömürlerini yükleyip son kullanma tarihi basabilirsiniz.

İşletmenizi Workgroup Ön Muhasebe Programı kullanarak yönetmeği denemek için şimdi 3 aylık deneme ücretsiz.

Teknolojiyi takip etmeyin kullanın diyoruz! Workgroup Yazılım soyut hayallerin somutlaştığı yer.

Hemen abone olmak için tıklamak yeterli.

Depo Yönetimi

Depo bazında belirlenebilen stok seviyeleri sayesinde, mal kabul ve sevkiyat işlemlerini kontrollü bir şekilde gerçekleştirebilir ve depolarda doğru miktarda ürün bulundurulmasını sağlayabilirsiniz. Depolar arasında hızlı ve pratik bir şekilde sevk işlemlerini mobil cihazlarla hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Sevk işlemlerini yaparken kamyon depo veya kargo kullanabilir ürünlerin sevk işlemlerini mal kabul işlemlerini ofisten bağımsız olarak istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Ön Muhasebe Programından Beklentiler

Ön muhasebe programı denilince akla stok ve cari takibi gelse de yeni nesil ön muhasebe programları kullanıcılarına çok daha fazla şeyler vadetmektedir. Özellikle stok yönetiminin barkod sistemi ile...

Gelir Gider Takip Programı

Ön muhasebenin düzgün bir şekilde işlemesinin en önemli etkeni gelir gider yönetiminin doğru bir şekilde yapılmasıyla başlar. Eski dönemlerde kasa defteri ve kalomoza defterleri ile yapılan alacak...

Fiyat Yönetim

Temel fiyatlar ve fiyat listeleri ile ürün fiyat değişimlerinizi kolaylıkla gerçekleştirerek fiyat değişim hikayesini izleyebilirsiniz. Şube bazlı farklı fiyat ve barkod bazlı farklı fiyat uygulaması yapabilirsiniz. İleri tarihli fiyat değişikliği yaparak onayladığınız fiyatların seçilen tarihte devreye girmesini sağlayabilirsiniz.

Ön Muhasebe Programı

Ön Muhasebe Programı İşletmelerin alım satım işlemlerini takip etmeleri için geliştirilen ön muhasebe programları ile tekliften başlayarak, sipariş, irsaliye, fatura aşamalarında tüm iş süreçlerini...

Üretim

 Üretim reçetesi üretilecek mamule göre kullanılacak hammadde, ürünler ve gider kalemlerinden oluşacak şekilde oluşturulur. Fire oranı varsa reçete de belirtilerek ürünün doğru şekilde maliyetinin...

Ön Muhasebe Programı ile Neler Yapılır

Ön Muhasebe Programı İşletmelerin alım ve satım işlemlerini bilgisayar ortamında yapmak için kullandıkları bilgisayar programıdır. Teklif vermek veya almakla başlayan süreç siparişe, irsaliye ve...

Muhasebe Programının Evrim Süreci

Muhasebe programları kullanılmaya başladığında dos tabanlı olarak geliştirilen programlar harddiski bile olmayan makinelerde seri bağlantılı network ağı ile kullanılıyordu. 10 mbit haberleşme hızına...

Satın Alma Yönetimi

Satın alma yönetiminde tekliften faturaya kadar tüm süreçleri birbirine bağlı şekilde yönetebilirsiniz.Farklı döviz birimleriyle istediğiniz konforda çalışabilirsiniz. Siparişleriniz ister on-line isterseniz telefonlar ve el terminalleri ile off-line verebilirsiniz.

Mobil Uygulamalar

Mobil cihazlar üzerinde de çalışan, ürünleri bulundukları yerde okutarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Sayımlarda hız kazanır ve bu sayede sayım dolayısıyla oluşabilecek mesai kayıplarını ortadan kaldırabilirsiniz. Tedarikçiden gelen ürünleri mobil cihazlarınız yardımıyla kabul ederek pratik bir şekilde stoklarınıza dahil edebilirsiniz.