Workgroup ile şirketinizin depodaki bütün operasyonlarına kolayca hâkim olup, bilgiye tek elden ulaşabilirsiniz. Sistem kaynaklarınızı sürekli kontrol altında tutacağınız için, şirketinizi de kontrolünüz altında tutarsınız. Böylece elde olmayan masraf kalemleriniz azalır, verimliliğiniz ve dolayısıyla cironuz artar.

Yazılımlarımız el terminalleri, tabletler ve cep telefonları ile desteklenmiş ve bir çok uygulama mobil hale gelmiştir. Büyük bir depoda bir taraftan dolaşırken bir taraftan el terminali ile müşteri siparişleri alınabilmekte ve bunlar arka ofiste fiyatlandırılıp direk faturalaştırılmaktadır.

Eğer ürünlere müşteri bazlı satış şartları tanımlanmış ise sipariş esnasında el terminali ile direk irsaliye kesilmekte ve çok hızlı bir çalışma ortamı oluşmaktadır.

Web Tabanlı Projemizi

Denemek İçin Tıklayınız

Her işin olduğu gibi ürün satmanın can damarı satın almadır. Büyüklerimiz malı alırken kazanmak lazım demişler. Workgroup satın alma personelinin işini çok kolaylaştırmakta kıyaslamalı ve satışa göre satın alma önerileri sunmaktadır. Satın alma yapılacak dönem içinde bu ürün aynı gün sayısında kaç adet satmış; bu ürünün rakipleri ne kadar satmış; rakiplerinden ve satın alınan üründen kazanılan paralar; ürünlerin raftaki hareketi ve depolardaki miktara kadar bir çok analizi tek bir ekranda müşterilerine sunan Workgroup hatalı satın almanın önüne geçmektedir.

Ayrıca yıllık anlaşmalar bilgisayara taşınmakta ne zaman insert, ne zaman gondol gibi sorulara gerek olmadan firmalara faturalar kesilmektedir. Ürünler satın alma şartı ya da fiyat listelerinde farklı gelirse veya siparişten farklı gelirse depocu uyarılmakta ve yapması gereken işlemler yönlendirilmektedir.

Artık sahada satış yapan personelinizi de kontrol altına almak çok kolay. Satış yöneticileri, her satış temsilcisinin günlük, haftalık ve aylık rotalarını (route) ideal müşteri ziyaretini sağlayacak şekilde planlayabilir.

Yüksek donanım maliyetlerine ihtiyaç duymadan cep telefonları veya tabletler üzerinde çalışan yazılımlar ile sahadaki personeliniz ve müşterileriniz size çok yakın.

Workgroup sizler için geliştirdiği yeni web tabanlı projesi ile yüksek satın alma maliyetlerine gerek kalmadan kiralayarak da kullanabilirsiniz. Bu size yüksek server maliyeti, diğer donanım maliyetleri ve işletim sistemi maliyetlerinden kurtaracaktır.