Perakende sektöründeki firmaların satış noktalarını istediği yerden yönetme imkanı veren web tabanlı bir operasyon yönetim yazımıdır. Depolarınızda, merkez ofisinizde ve tüm diğer şubelerinizde entegre ve online çalışabilir perakende kanalınızı tek noktadan tüm süreçleriyle kontrol altında tutabilirsiniz.

Tekstilde kullanılan renk beden drop matrisi ve asorti tanımları yapabilir satın alma ve satışınızı çok daha kolay hale getirebilirsiniz.

Kampanya modülü sayesinde müşterileriniz istediğiniz kampanyayı tanımlayabilir; sadakat kartı uygulamasıyla puan biriktirmelerini sağlayabilirsiniz.

Web Tabanlı Projemizi

Denemek İçin Tıklayınız

Perakende kasalarda kullanılan Smartpos yazılımı sayesinde internet bağlantınız kopsa dahi satışınız durmadan devam edecektir. Smartpos’un ödeme kaydedici cihaz entegrasyonlarıyla devletle olan ilişkilerinizde her zaman sağlıklı olacaktır. Smartpos yazılımını ister alışık olduğunuz klavyeden isterseniz dokunmatik ekranlardan çok kolay şekilde kullanabilirsiniz.

Hem perakende tarafı hem de arka ofis tarafı e-devlet çözümleri ile tam entegre edilmiş e-fatura ve e-arşiv direk olarak e-devlete ve ödeme kaydedici cihazlara gönderilmektedir.

Yazılımlarımız el terminalleri, tabletler ve cep telefonları ile desteklenmiş ve birçok uygulama mobil hale gelmiştir. Personeliniz raflar arasında dolaşırken etiketsiz ürünlerin etiketlerini mobil printerdan basabilir eksik ürünlerini merkez depoya veya tedarikçi firmaya anlık olarak siparişini oluşturabilir.Merkez depodan veya firmalardan gelen ürünleri mobil cihazlar ile kabullerini yapabilir eksikleri anlık olarak takip edebilirsiniz.

Merkez depo da şubelerden gelen siparişleri karşılayabilir tedarikçi firmalardan gelen siparişleri kabul yapıp kendi şubelerine mobil olarak sevk edebilirsiniz.

Workgroup sizler için geliştirdiği yeni web tabanlı projesi ile yüksek satın alma maliyetlerine gerek kalmadan kiralayarak da kullanabilirsiniz. Bu size yüksek server maliyeti, diğer donanım maliyetleri ve işletim sistemi maliyetlerinden kurtaracaktır.

Workgroup satın alma personelinin işini çok kolaylaştırmakta kıyaslamalı ve satışa göre satın alma önerileri sunmaktadır. Satın alma yapılacak dönem içinde bu ürün aynı gün sayısında kaç adet satmış; bu ürünün rakipleri ne kadar satmış; rakiplerinden ve satın alınan üründen kazanılan paralar; ürünlerin raftaki hareketi ve depolardaki miktara kadar birçok analizi tek bir ekranda müşterilerine sunan Workgroup hatalı satın almanın önüne geçmektedir. Ayrıca yıllık anlaşmalar bilgisayara taşınmakta ne zaman insert, ne zaman gondol gibi sorulara gerek olmadan firmalara faturalar kesilmektedir. Ürünler satın alma şartı ya da fiyat listelerinde farklı gelirse veya siparişten farklı gelirse depocu uyarılmakta ve yapması gereken işlemler yönlendirilmektedir.