E-ticaret ve pazaryeri entegrasyonu yapmadan e-ticaret ve pazaryeri yazılımları yönetim portalı üzerinden işlem yapmak mümkün olsa da sipariş miktarları ve stok çeşidi arttıkça yönetimi çok zordur.

Günümüz dünyasında geleneksel mağaza satışları gerilerken e-ticaret satışları her geçen gün artıyor. Sadece bu yıl bu büyümeye paralel olarak bir kaç tane yeni kargo firması kuruldu. Geleneksel ön muhasebe programlarını elektronik ticaret ve pazaryerlerinde satışa açmak için farklı entegratör firmalar üzerinden hizmet almak zorunda kalıyorlar.

E-ticaret entegrasyonu

E-ticaret ve pazaryeri entegrasyonu ile ayrı bir entegratöre ihtiyaç duymadan, market ve mağazalarınızı e-ticarete açmak çok kolay.

E-Ticaret Ve Pazaryeri Entegrasyonu

Workgroup Ön Muhasebe Programı ile e-ticaret entegrasyonu, pazaryeri entegrasyonu, klasik market ve mağazacılık, sahada satış yapmak gibi tüm operasyon süreçlerini yönetmek çok kolay.

E-Fatura, e-arşiv fatura ve e-irsaliye kullanarak düzenlediğiniz evraklarınız müşterilerinize online olarak entegratör firmalar üzerinden gönderilir.