Satış Yönetimi

Toptan, Perakende, Bayi, E-ticaret gibi tüm satış kanallarınızı eş zamanlı olarak yönetebilirsiniz. Satış işlemlerinizi, teklif, sipariş, irsaliye fatura gibi birbirini takip eden süreçler ile kontrollü bir şekilde yönetebilirsiniz. Farklı döviz birimleriyle sipariş ve fatura düzenleyebilirsiniz. Teklifte olsun faturada olsun stok kartı fiyatını, fiyat listesi fiyatını, ürünün maliyetini, en düşük satıldığı fiyat gibi fiyatları görüntüleyerek satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Satış faturası kesmek

Satış faturası kesmek karşı cari hesabı borçlandırır. Kendi cari hesabımızı ise alacaklandırır. Tahsilat evrakı ile cari hesap kapanır.

 E-İhracat Faturası

İhracat faturalarınızı Workgroup Ön Muhasebe Programı ile düzenleyebilir, GTİP numaralarını, kap listesini, çeki listesini hazırlayabilirsiniz. Düzenlediğiniz e-ihracat faturasının XML olarak indirebilirsiniz. KDV iadesi için gerekli raporları hazırlayarak ilgili devlet kurumlarına iletebilirsiniz.

Siparişleriniz ister on-line isterseniz telefonlar ve el terminalleri ile off-line alabilirsiniz.

Workgroup Ön Muhasebe Programı ile iş süreçlerinizi tekliften başlayarak sipariş irsaliye ve fatura olarak son noktaya kadar ulaşmasını sağlayan kendi sınıfının en gelişmiş barkod sistemi ile beraber çalışan stok takip, satın alma ve satış yazılımıdır.

Satış için müşterilerinize verdiğiniz teklif süreci ile başlayan satış yönetimi; teklifin kısmen veya tamamen onaylanması ile siparişe, irsaliye ve faturaya dönüşerek kolay ve hatasız bir şekilde stok yönetimi, ve cari hesap yönetimini sağlamaktadır. Aynı süreci satın alma işleminde alınan satın alma teklifi ile başlayan satın alma süreçleri ve satış operasyonlarınızı ayrı ayrı yönetebileceğiniz finans modülü ile çek senet, kredi kartı ve diğer ödeme işlemlerini takip edebilirsiniz.

Muhasebe Entegrasyonu

Muhasebesini entegre olarak tutmak isteyen firmalar için farklı muhasebe programları ile entegrasyonlar yapılmış; bu sayede özellikle muhasebesini muhasebe bürosunda tutan firmalar için çok kolaylıklar sağlamaktadır.

Dövizli Satış Faturası Kesmek ve Satın Alma

İthal ürün satışı yapan veya ithalata dayalı maddeler ile üretim yapan firmalar için dövizli fatura alabilir veya dövizli fatura düzenleyebilirsiniz. Döviz kurlarına göre alacaklarınızı ve borçlarınızı takip edebilir; şirketinizin durumunu istediğiniz döviz kuruna göre takip edebilirsiniz. Türk Lirası bazında şirketimizin büyüdüğünü düşünürken aslında uluslararası boyutlarda küçüldüğünü diğer programlarda göremezken Workgroup Ön Muhasebe Programı ile bunların hepsini çok kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Stok takibi yaparken barkod kullanmak hızı ve doğru stok yapısını sağlar. Kare kod (2D) veya 1D barkod diye adlandırdığımız farklı barkodları kullanarak satın alma ve satış süreçlerinizde daha hızlı ve hatasız işlemler yapabilirsiniz.

Seri No Takip

Eğer seri numarası kullanırsanız teknolojik ürünlerinizin stokunu ve garanti sürelerini de Workgroup Ticari Yazılım ile çok kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

Kestiğiniz satış faturalarına istinaden stok kartlarında tanımladığınız garanti sürelerine istinaden garanti süreleri otomatik olarak oluşur. Seri numarası sorgulama ekranından garanti sürelerini takip etmek çok kolay.

Daha Fazla Bilgi İçin

Son Kullanma Tarihi

Ürün ömrü alanına ürünün ömrünü yazarak Workgroup Ön Muhasebe Programı ile barkodlu sistem terazilerine ürün ömürlerini yükleyip son kullanma tarihi basabilirsiniz.

Teknolojiyi takip etmeyin kullanın diyoruz! Workgroup Yazılım soyut hayallerin somutlaştığı yer.