Veyron mobil muhasebe programı ile saha satış ekibinizi kontrollü ve verimli bir şekilde yönetebilirsiniz. Satın alma, depo yönetimi, market ve mağaza yönetimi ise Veyron depo programı ile çok kolay bir şekilde yapılabilir.

Mobil cihazlar üzerinde de çalışan, Veyron Mobil Muhasebe Programı ile ürünleri bulundukları yerde barkod okuyucu ile okutarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Sayımlarda hız kazanır ve bu sayede sayım dolayısıyla oluşabilecek mesai kayıplarını ortadan kaldırabilirsiniz.

Veyron Depo Takip Programı

Veyron Depo Programı ile tedarikçiden gelen ürünleri mobil cihazlarınız yardımıyla kabul ederek pratik bir şekilde stoklarınıza dahil edebilirsiniz. Mağazalardan yapılan ürün iadelerini mobil cihazların üzerinden onaylayarak kontrollü bir şekilde kabul edebilir ve bu sayede hata yapılmasını engelleyebilirsiniz.

Veyron depo takip programı ile sevkiyat işlemlerinizi mobil cihazlarınız üzerinden hızlı ve kontrollü bir şekilde gerçekleştirerek, ürün sevkiyatlarını doğru ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Mobil cihazlar üzerinden etiketlerinizi basabilir, ürünlerin depo miktarlarını sorgulayabilirsiniz.

Mobil Muhasebe Programı

Mobil muhasebe programı ile satın almadan satışa tüm iş süreçlerinizi cep telefonu üzerinden entegre olarak yapmak çok kolay.

Müşteri adresi aramaya da son veriyoruz. Cihazınızın üzerindeki gps sistemi üzerinden personeliniz müşteriye ulaştığı anda müşteri ile ilgili işlemlere başlayabilir ve satıcı müşteriye gitti mi gitmedi mi gibi problemlerle uğraşmazsınız.

Mobil Saha Satış Programı

Mobil saha satış programı ile sahada sıcak satış yapan veya soğuk satış yapan personelinizin işlerini takip etmek çok kolay.

Sıcak satış ile araç yüklemeden başlayan operasyon süreci root tanımlı veya root tanımsız olarak ekibinizin müşterilerinizi ziyaret etmesini, satış ve sipariş almasını, kredi kartı ile nakit veya çek senet ile tahsilat yapmasını sağlayabilirsiniz. Kredi risk tanımlamaları yaparak müşterilerinizi ve satış ekibinizi çok kolay şekilde takip edebilirsiniz.

Soğuk satış yapan personeliniz rota takip ederek veya rota dışı olarak müşteri ziyaretlerini yapar. Plasiyerlerinizin aldığı siparişler saha satış programı internete bağlandığı anda siparişleriniz merkeze ulaşır. Deponuzdaki el terminalleri ile gelen siparişler planlı satış işlemi ile toplanarak e-irsaliye, e-fatura veya e-arşiv fatura ile müşterilerinize sevk edilir.

Plasiyerler ziyaret ettikleri müşterilerinizden tahsilat işlemlerini de yapabilirler.

Mobil Saha Satış Programı ile:

Sahada sıcak satış, sipariş toplama Tahsilât (nakit, çek, kredi kartı uygulamaları), stok kontrolü ve yönetimi, satıcı performansı takibi, iade takibi ve kontrolü, satış hedefi takibi, araç yükleme ve boşaltma, kampanya, promosyon, indirim, sahada bir gün içinde ziyaret edilen nokta sayısının kontrol altında olması, araç içi sayım.

Veyron Mobil Muhasebe Detaylı Bilgi İçin