E-Dönüşüm Çözümleri

E-fatura programı ihtiyacı var mı; yoksa kısaca e-dönüşüm diye adlandırılabilecek e-fatura, e-arşiv fatura, e-irsaliye, e-müstahsil, e-defter ve e-gider makbuzunu kapsayan yapı için genel bir çözüm olarak ön muhasebe programı kullanılabilir mi? E- fatura kesmek için bir e-fatura programından ziyade bir ön muhasebe programına ihtiyaç başlıyor. E-dönüşüm sistemine geçenler sistemin rahatlığını ve konforunu sürmeye Workgroup Ön Muhasebe Programı ile başlıyor.

E-Fatura Programı

Workgroup ön muhasebe programı ile, e-faturaya tabi firmalar e-fatura evrakı düzenlenmesi ve gelen e-faturaların kabulü reddedilmesi kullanıcılar için çok kolay hale gelmiştir. E-fatura mükellefleri ve e-irsaliye mükellefleri güncellenerek kullanıcıların hata yapmalarının önüne geçilir.  E-arşiv kullanıcıları için de e-arşiv fatura evrakı düzenlemek ve bunu ilgili mail adresine iletmek çok kolay.

E-fatura kullanımı işletmelerin işlerini çok hızlandırmakta evrak kayıplarının önüne geçmektedir. E-fatura kullanımı maliyetli gibi görünmesine rağmen kâğıt fatura kullanımından daha ekonomiktir. Kâğıt faturayı müşteriniz ulaştırmak için kargo bedeli, onaylı matbaadan fatura bastırma gibi birçok yükümlülükten satıcı firmayı kurtarır. Burada firmaların düşündüğü her şeyimiz açık hale gelecek düşüncesidir. Ama muhasebe sistemi e-fatura kullanımında olsun kâğıt fatura kullanımında olsun beyana dayalı olarak devam etmektedir.

E-Fatura Programı

e-fatura, e-arşiv fatura, e-irsaliye, e-müstahsil, e-defter sahip olmak çok kolay. Ayrı bir e-fatura programına ihtiyaç yok.

E-irsaliye Kullanımı

E-irsaliye alıcı kişi ister e-irsaliye mükellefi olsun ister e-irsaliye mükellefi olmasın düzenlenebilmektedir. E-irsaliye düzenlenirken ürünü taşıyan kişinin ismi ve T.C. kimlik numarası, eğer kargo firması ise ilgili kargo firması, ambar ile taşınıyorsa taşıyan aracın plaka no, araç kullanıcısını adı soyadı ve T.C. kimlik numarası yazılarak kullanılır. E-irsaliye kullanmak için ayrı bir e-irsaliye programına ihtiyaç yoktur. E-fatura sistemini destekleyen ön muhasebe programları e-irsaliye kullanımını da desteklemektedir.
E-fatura ve e-irsaliye kullanımı kâğıt tasarrufunun yanı sıra evrak kayıplarının önüne geçer. Takibi kolay hale getirir.
E-fatura kullanımı portal üzerinden yapılabilirken e fatura programı diye adlandırılan e-fatura entegratörleri ile çalışan ön muhasebe programları ile çok daha kolay ve hatasız bir şekilde yapılabilir.

e-irsaliye programı

E-fatura, e-irsaliye ve e-arşiv fatura düzenlemek için Workgroup ön muhasebe programı.

E-arşiv ve e-fatura evrakları yeni nesil ödeme kaydedici cihazlarla ve hızlı satış programları ile da direkt entegre hale gelmiştir.

Yayınlanan tebliğde yer alan e-fatura, e-arşiv fatura ve e-irsaliye uygulamasına geçiş işlemleri hızlı, güvenli ve ekonomik bir şekilde başlamanız için sizleri Workgroup ön muhasebe programı ailesine bekliyoruz. E dönüşüm belgelerini düzenlemek için ayrı bir e-fatura programına ihtiyacınız yok.

E-fatura Programı Abone Olmak için Tıklayın.

E-Fatura Programı Detaylı Bilgi İçin