Stok Yönetimi

Stok takip programı ön muhasebe programının en önemli modülüdür. Stok kartları tanımlanır. Stok kartı tanıtımında konuşan kod kullanılabilir. İsteyen firmalar barkod numarasını stok kodu olarak kullanabilir. Stok kartında ürün resmi, GTİP numarası, en, boy, yükseklik ve ağırlık gibi tüm özel bilgiler tanımlanarak e-ihracat faturası düzenlerken kullanabilirsiniz. Stok kartını ne kadar detaylandırırsanız raporlamayı o kadar kolay ve detaylı hale getirebilirsiniz. Hızlı stok giriş ekranı ile ürün barkodunu barkod okuyucu ile okutarak ürün resmi dahil ihtiyacınız olan tüm alanları eksiksiz doldurarak stok kaydını gerçekleştirebilirsiniz.

Stok Takip Programı

Stok takip programında bulut tabanlı yönetim

Hızlı Stok Kartı Açma

Hızlı stok kartı açma ekranında ürün barkodu okutulduktan sonra sistemde kayıtlı stok kartları arasından otomatik olarak stok kartına ait ana grup kategori marka ürün resmi ürün adını otomatik olarak doldurarak çok hızlı ve doğru bir şekilde işlem yapmanızı sağlar.

Fiyat Yönetimi

Stok kartlarında N tane fiyat tanımlayabilir tanımladığınız bu fiyatları cari hesaplarda kullanabilirsiniz. Fiyatlarınızın otomatik olarak oluşmasını isterseniz formüllü fiyat kullanarak alış faturası girdiğiniz esnada satış fiyatlarınızı otomatik olarak oluşturabilirsiniz. Eşdeğer ürün tanımı yaparak piyasada zam gelen benzer ürünlere göre birbirinin eşdeğeri olan ürünlerin fiyatlarını tek seferde değiştirebilirsiniz. Eşdeğeri olan bir ürünü satın alma yapmasanız bile bir tek ürün satın almanızda bütün eşdeğer ürünleri takip edebilir, fiyatları kaçırmazsınız.

Fiyat Değişiklik Evrakı

Fiyat değişiklik evrakı ile ürün fiyat değişimlerinizi kolaylıkla gerçekleştirerek fiyat değişim hikayesini izleyebilirsiniz. Şube bazlı farklı fiyat ve barkod bazlı farklı fiyat uygulaması yapabilirsiniz. Fiyatlarınızı koli bazlı, kutu bazlı, palet bazlı gibi farklı oluşturabilirsiniz. İleri tarihli fiyat değişikliği yaparak onayladığınız fiyatların seçilen tarihte devreye girmesini sağlayabilirsiniz.

Eşdeğer, Rakip ve Muadil ürünler

Eşdeğer ürünler ile bir ürüne tanımladığınız diğer eşdeğer ürünlerin fiyat değişikliğini ve takibini tek bir stok üzerinden yapabilirsiniz. Rakip ürünler ile satın alma yaparken tanımladığınız ürünlerin satış ve karlılıklarına göre satın almacınıza daha rahat pazarlık ortamı oluşturabilirsiniz Muadil ürünler ile satış elemanınıza “a” ürününden yoksa yerine şu ürünü ver önerisi oluşturabilirsiniz.

Seri No ve Parti Lot Takibi

IMEI No veya seri no takip Workgroup sayesinde artık çok kolay. Ürün tipinde seri olarak seçtiğiniz tüm ürünlerin seri no su veya IMEI No’su hem satın alma aşamasında hem satış aşamasında size sorulacak ve hangi cihazın hangi müşterinize satıldığını takip edebileceksiniz. Eğer Workgroup ta bulunan ürün ömrünü kullanıyorsanız cihazlarınızın garanti sürelerini de takip edebileceksiniz. Seri veya IMEI No’ları barkod olarak basıldı ise tüm işlemlerinizde barkod okuyucu kullanarak çok daha hızlı ve hatasız işlem yapmak mümkün. Biz iddialıyız. Bilgiye ulaşmanın en kolay yolu Workgroup. Parti-lot takibini de Workgroup ile yapabilirsiniz. Ürününüz hangi parti no su ile üretilmiş veya satış aşamasında satılan ürünler hangi partiden satılmış oluğunu uçtan uca izleyebilir ve hatalı bir ürün çıkması durumunda, müşterileriniz farkına varmadan o partideki tüm ürünleri kontrol edebilirsiniz. Parti-lot’u isterseniz seri no ile beraber de kullanabilirsiniz. https://youtu.be/QsVBPIakEd8 https://www.workgroup.com.tr/stok-takip-sistemi.html