Barkod Sistemi Programı

Perakende mağazaların ve marketlerin satış noktası terminalleri ve terazilerini yönettiği modül olan market programı Workgroup Ön Muhasebe Programında sizlerin kullanımına sunuluyor. Sınırsız şube ve sınırsız satış noktası, sınırsız barkodlu terazi desteği mevcuttur.

Barkod Sistemi

Kısaca barkod sistemi diye adlandırılan yapı stok yönetiminde süpermarket, zincir market, aktar, züccaciye, halı, mobilya, kuruyemişçi, kasap, manav, parfümeri gibi stok kalemlerinin çok olduğu yapılarda en doğru ve hızlı sonucu verir.

Alternatif olarak RF-ID sistemi barkod sistemi yerine kullanılmak istense de performans, doğruluk ve fiyat yüksekliği, işletme zorluğu gibi nedenlerden hala barkod sistemi yerine kullanılmaya başlanamadı.

Hızlı satış programları, POS yazarkasa tanımları ve barkodlu terazi tanımları bu bölümden yapılır. Kasa ve teraziler çok şubeli perakende firmaları için şube bazlı olarak yapılabilir. Şube bazlı tanımlanabilen fiyatlar kasalara ve terazilere yüklenir. Kasalardan yapılan satışlar satış entegrasyonu ile Workgroup Ön Muhasebe Programına aktarılar. İstenilen raporlar; raporlar sekmesinden alınabilir.

Market Barkod Sistemi

Barkod sistemi: barkod sistemi programı kullanılarak, barkod yazıcı, barkod okuyucu, POS kasa ve barkodlu terazi gibi ekipmanların yönetilmesinde kullanılır.